Materac Janpol NIOBE

Rozmiar
Pokrowiec
932,00 zł

Niobe to multifunkcyjny model, który jest trwały, sprężysty, ale równocześnie niesamowicie wygodny. Z jednej strony zapewnia stabilne i elastyczne wsparcie, z drugiej znowu miękkie otulenie.

Gwarancja 5 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol NIOBE

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Janpol NIOBE – wygodny materac wielofunkcyjny

Janpol NIOBE to uniwersalny materac kieszeniowo-piankowy o średnim stopniu twardości. Jego wypełnienie powstało z połączenia dwóch rodzajów materiałów – klasycznych sprężyn kieszeniowych oraz miękkiej warstwy pianki. Jak sama nazwa wskazuje, zastosowane w materacu sprężyny zamknięto w specjalnie przystosowanych do tego kieszonkach. Każda kieszonka pracuje niezależnie od innych, co przekłada się na idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała.

Po obu stronach materaca wykorzystano różne rodzaje pianek: sprężystą piankę wysokoplastyczną (po jednej stronie) oraz wydajną piankę termoelastyczną (po drugiej stronie). Pierwsza z wymienionych dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem obciążenia, natomiast druga – pod wpływem temperatury. Tylko od Ciebie zależy, którą stronę materaca wybierzesz każdego wieczoru przed położeniem się spać.

Materac Janpol NIOBE – specyfikacja i zastosowanie

Materac Janpol NIOBE jest dostępny w ośmiu różnych rozmiarach: 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x200 cm (kwadrat). Tak szeroka paleta rozmiarów pozwoli Ci idealnie dopasować materac NIOBE do ramy Twojego łóżka – pojedynczego, jak i dla dwojga. Wysokość materaca (niezależnie od wybranego rozmiaru) wynosi 20 cm. Jest to wartość optymalna w przypadku materaców kieszeniowo-piankowych dla osób dorosłych.

Choć ogólna twardość materaca Janpol NIOBE jest średnia, to na całej powierzchni produktu można wyróżnić aż siedem zróżnicowanych stref twardości. Taka właściwość gwarantuje odpowiednie podparcie wszystkich najważniejszych partii ciała. Właśnie dlatego model NIOBE jest uznawany za uniwersalny, odpowiedni dla większości osób o przeciętnej masie ciała.

Dobierz jeden z dwóch pokrowców

Do materaca NIOBE możesz dobrać jeden z dwóch dedykowanych mu pokrowców – Smart lub Silver Protect. Każdy z nich zapewnia idealne dopasowanie, natomiast wybór konkretnego modelu możesz uzależnić od swoich potrzeb.

Oba pokrowce są wykonane z miłej w dotyku dzianiny. Model Smart jest dostępny w wersji gładkiej i pikowanej (do wyboru). Z kolei pokrowiec Silver Protect zawiera dobroczynne jony srebra, które wykazują właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i antystatyczne. Dzięki temu nie elektryzuje się nadmiernie i nie pochłania nieprzyjemnych zapachów.

Pamiętaj, że ewentualna zmiana pokrowca standardowego na inny może powodować zmianę wysokości materaca. Gwarancja producenta na materac NIOBE wynosi 5 lat. Produkt jest dostarczany na płasko. NIOBE to materac rehabilitacyjny, dlatego też stawka VAT, wliczona w jego cenę, jest niższa.

Pokrowiec:

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze aż 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje w dwóch wersjach: pikowanej i niepikowanej. Wybraną opcję należy zaznaczyć w zamówieniu.

Pokrowiec Silver Protect to wysokiej jakości, niezwykle miękka, dzianina zapewniająca specjalną ochronę antyalergiczną.

Jej struktura została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, która zapobiega namnażaniu się bakterii i redukuje alergie.  Dodatek srebra hamuje elektryzowanie się materiału, przez co pokrowiec nie przyciąga również kurzu i ma wydłużoną świeżość Ponadto Silver Protect niweluje nieprzyjemne zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu. 

Pokrowiec Silver Protect można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Tabela produktu:

Nazwa materaca NIOBE
Sposób pakowania na płasko
Rodzaj kieszeniowo - piankowy
Wysokość 20 cm
Twardość średni
Pokrowiec  Smart; Silver Protect
Gwarancja 5 lat
Właściwości materaca

7 stref twardości

dwustronny

pokrowiec do prania

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła